Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Перник, Мошино
100 870 €
197 284.57 лв.

(1 310 €, 2 562.14 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 19:42 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1589 пъти.
Площ:
77 m2
Етаж:
3-ти от 3
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ |АКТ 16 2-стаен апартамент в кв. Мошино, гр. Перник 1310Евро/кв.м.

Epicenter Real Estate & Elizabeta Martinez представят:

Стилен и просторен двустаен апартамент в нова модерна сграда.

Площ: 77 кв.м | Етаж: 2/3
Цена: 100 870 EUR

Разпределение:

Просторна дневна с трапезария и кухненска зона

Самостоятелна спалния

Голяма баня с тоалетна

Функционален коридор

Мокро помещение / килер или втора тоалетна

Отлична вътрешна организация и усещане за светлина и простор.

Сграда и технически характеристики:

Нова сграда с АКТ 16

Висок клас строителство и луксозни общи части

Асансьор Orona

Отопление: газ / ток

Висок клас входна врата

7-камерна PVC дограма Salamander

Локация с бъдеща стратегическа стойност:

Спокойна и тиха среда

В близост до училище, детска градина, супермаркет и градски транспорт

Бърз достъп до автомагистрала Люлин

Само на 20 км от София

Одобрен проект за топла връзка с високоскоростна магистрала и директна бърза връзка към София сериозен потенциал за повишаване стойността на имота

Отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с перспективен ръст на цената.

За оглед и повече информация:
Брокер: Елизабета Мартинез

Епицентър Риъл Естейт
Epicenter.estate@gmail.com

089 898 8631
0895 024344
За контакт:
0898988631
Агенция:
ЕПИЦЕНТЪР РИЪЛ ЕСТЕЙТС
0895 024344
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
epicenter.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Булевард Витоша 25
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Перник, Мошино
Обява: 1b177178706071250

100 870 €
197 284.57 лв.
История на цената
(1 310 €, 2 562.14 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Мошино

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност